مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف
رهگیری مرسولات پستی
ویترین

ضمانت

شرایط استفاده از ضمانت ۷ روزه ی بازگشت کالا :

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های رخ زیبا بوده و این فروشگاه می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. 

  • مغایرت داشتن کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر کالا با اطلاعات وب سایت فروشگاه رخ زیبا

وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق فرم تماس با ما به فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی رخ زیبا اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

 

  • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود !

انصراف از خرید توسط مشتری میبایست هر چه سریعتر به فروشگاه لوازم آرایشی رخ زیبا اطلاع ، تا از ارسال کالا جلوگیری ویا با کالایی دیگر تعویض شود ودر صورت اطلاع بعد از ارسال ، کلیه هزینه های پستی یا پیک از مشتری اخذ و وجه مربوطه به حساب شخص مربوطه برگشت داده خواهد شد

حداکثر زمان انصراف از خرید ۷ روز میباشد و در این حالت شرایط بازگرداندن کالای مربوطه در صورتیست که :

کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و هیچگونه استفاده ای از آن نشده باشد.

توجه : هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

  اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

تحویل کالا از مراکز حمل و نقل و یا پست به منزله تایید سلامت فیزیکی محصول توسط مشتری میباشد ودر صورتی که آسیب دیدگی در همان لحطه قابل مشاهده باشد ، مشتری میتواند از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید

کالا را به چه صورت ارسال کنیم ؟

ارسال کالا منوط به تماس تلفنی با فروشگاه لوازم آرایشی رخ زیبا میباشد و از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.

برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه اقلام مربوطه(حتی هدایای ارسالی) به همراه کالای اصلی ارسال شود.هرگونه سهل انگاری در ارسال کلیه اقلام مربوط به کالا ، باعث از دست رفتن زمان و به طبع ابطال رویه ۷ روز بازگشت کالا میشود

متاسفانه مشاهده شده که برخی از مشتریان بر روی جعبه ، کاتالوگ وبروشورهای محصول اقدام به نوشتن (ویا برچسب زدن )ذکر مشکل ، آدرس ویا مواردی از این قبیل کرده اند . فلذا متذکر میشوم که نوشتن موارد فوق و مشابه باعث ابطال رویه بازگشت ۷ روزه کالا شده در صورت نیاز، توضیحات خود را پشت فاکتور ارسالی همراه کالا بنویسید.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()