مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف
ویترین
رهگیری مرسولات پستی

نکات آرایش صورت

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

1- یک آرایش زیبا با یک کرم پودر مناسب شروع می شود، لذا باید به درستی و متناسب با رنگ پوست شما انتخاب شود. بهتر است رنگی را انتخاب کنید که یک درجه از پوست طبیعی شما روشن تر باشد تا به راحتی با پوستتان ترکیب شود.

2- روی نقاط تیره و معایب کوچک چهره مانند کبودی های دور چشم، شیارهای کنار بینی، گودی چانه، قرمزی ها و علایم خستگی، قطراتی از کانسیلر قرار داده، به منظور جذب بهتر با نوک انگشتان ضربه های آرامی را رو پوست بزنید.

3- بهتر آن است که قبل از استفاده از کرم پودر از یک کرم سبک برای زیر آرایش استفاده نمایید. سپس مقداری از کرم پودر مورد نظر را روی پیشانی، بینی، گونه و چانه قرار دهید و به ارامی توسط نوک انگشتان و یا با یک اسفنج آرایشی روی تمام پوست پخش کنید.

4- برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب و پوشانندگی کامل می توانید با کمی پنکیک و توسط یک اسفنج آرایشی، تمام سطح پوست خود را پوشش دهید.

5- جهت استفاده از رژگونه، برس را از لاله گوش به سمت گونه ها حرکت دهید و همیشه از رنگ هایی تیره تراز پوستتان، برای زیباتر و جذاب تر نمودن چهره، استفاده نمایید. سپس از یک رنگ روشن تر برای بالای گونه ها استفاده نمایید، به این ترتیب گونه هایی برجسته خواهید داشت.

 

از اینکه فروشگاه رخ زیبا را همراهی می نمایید، بی نهایت سپاسگذاریم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()