مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا
برند :
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف

آخریـــن مقــــالات

آخریـــن اخبـــار

ویترین
رهگیری مرسولات پستی

درمان آکنه - ضد جوش ها

پیدایش ناخالصی های پوستی به دلیل تغییرات هورمونی ، عوامل محیطی ، آب و هوا و تغذیه نادرست ایجاد می شود . در این زمان به دلیل ترشح بیش از حد سبیوم، روزنه های پوست مسدود میشوند و دانه های سرسیاه، جوش ها و یا لک را به وجود می آورند. استفاده مداوم از محصولات آنتی باکتریال کلیر اسکین  ، موجب تنظیم ترشح سبیوم در پوست می شود. این محصولات با عملکردی سریع از بروز جوش و ناخالصی ها جلوگیری کرده ، به رفع سریع جوشهای سر سیاه کمک می کند و سوزش و التهابات پوستی را از بین می برد .  

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
12مجموع 16 محصول
قیمت : 0 (تومان)

کانسیلر جوش و تیرگی از سری محصولات بهداشتی سان سوسی ساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 5 میل، به صورت استیک و حاوی آب معدنی چشـمـه بادن –بادن آلمان  است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ست ضد جوش-تظیم چربی مسافرتی حاوی آب معدنی چشمه بادن –بادن آلمان از لوازم بهداشتی برند سان سوسی می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای  پوستهای چرب بوده که دارای سه محصول با سایز مسافرتی می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ست ضد جوش- تنظیم رطوبت مسافرتی حاوی آب معدنی چشمه بادن-بادن آلمان ازسری محصولات بهداشتی سان سوسی می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان ومناسب برای پوستهای چرب بوده که دارای سه محصول با سایز مسافرتی می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ماسک روشن کننده حاوی آب معدنی چشمه بادن بادن آلمان از سری محصولات بهداشتی سان سوسی می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای چرب و مختلط  بوده که به صورت تیوپی و دارای حجم 75 میل می باشد

 ضدجوش و لک همراه با عصاره گل بابونه و کالاندولا از سری محصولات بهداشتی سان سوسی می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای درمان انواع جوشها بوده که به صورت محلول  و دارای حجم 5میل می باشد

12مجموع 16 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()