مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا
برند :
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف
ویترین
رهگیری مرسولات پستی

ضد لک ها

عوامل گوناگون از قبیل پرتوهای UV، برخی از داروها، تاثیرات هورمونی و افزایش سن سبب  برانگیختگی رنگدانه ها و در نتیجه ایجاد لک های قهوه ای می گردد. ضد لک ها از تجمع رنگدانه ها جلوگیری و موجب شفافیت و روشن شدن پوست می گردند.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 5 محصول
قیمت : 0 (تومان)

از سری لوازم بهداشتی برندسان سوسی کنسانتره روشن کننده و ضد لک شب حاوی آب معدني چشمه بادن - بادن آلمان،می باشد، این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت پمپی و دارای حجم 30 میل و مناسب برای تمام پوست ها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و ضد لک روز همراه با گل رز وحشی ارگانیک، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای تمام پوستها بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و ضد لک شب از لوازم بهداشتی دکتر شیلرساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 50 میل، با محفظه کاسه ای و حاوی گل رز وحشی ارگانیک است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد لک و ضد چروک دور چشم حاوی عصاره گل رز وحشی ارگانیک،از محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارتیوپی و دارای حجم 15میل و مناسب برای انواع پوستها حتی پوست های حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

از سری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر سرم ضد چروک و ضد لک حاوی عصاره گل رز وحشی ارگانیک،می باشد، این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت شیشه ای و دارای حجم 30 میل و مناسب برای تمام پوست ها  می باشد.

1مجموع 5 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()