مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا
برند :
کانال فروشگاه اینترنتی رخ زیبا
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف
ویترین
رهگیری مرسولات پستی

ضد لک ها

عوامل گوناگون از قبیل پرتوهای UV، برخی از داروها، تاثیرات هورمونی و افزایش سن سبب  برانگیختگی رنگدانه ها و در نتیجه ایجاد لک های قهوه ای می گردد. ضد لک ها از تجمع رنگدانه ها جلوگیری و موجب شفافیت و روشن شدن پوست می گردند.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 5 محصول
قیمت : 0 (تومان)

از سری لوازم بهداشتی برندسان سوسی کنسانتره روشن کننده و ضد لک شب حاوی آب معدني چشمه بادن - بادن آلمان،می باشد، این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت پمپی و دارای حجم 30 میل و مناسب برای تمام پوست ها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و ضد لک روز همراه با گل رز وحشی ارگانیک، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای تمام پوستها بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و ضد لک شب از لوازم بهداشتی دکتر شیلرساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 50 میل، با محفظه کاسه ای و حاوی گل رز وحشی ارگانیک است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد لک و ضد چروک دور چشم حاوی عصاره گل رز وحشی ارگانیک،از محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارتیوپی و دارای حجم 15میل و مناسب برای انواع پوستها حتی پوست های حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

از سری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر سرم ضد چروک و ضد لک حاوی عصاره گل رز وحشی ارگانیک،می باشد، این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت شیشه ای و دارای حجم 30 میل و مناسب برای تمام پوست ها  می باشد.

1مجموع 5 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()