مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا
برند :
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف

آخریـــن مقــــالات

آخریـــن اخبـــار

رهگیری مرسولات پستی
ویترین

مراقبت از پوستهای حساس

پوست های حساس و ظریف  پوست هایی هستند که بیشتر از انواع دیگر پوست در برابر عوامل داخلی و خارجی مانند آلودگی هوا، استرس و... واکنش نشان می دهند.در نتیجه بیشتر دچار التهابات از قبیل سوزش، خارش و قرمزی می گردند.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
12مجموع 16 محصول
قیمت : 0 (تومان)

محافظ پوست حساس همراه با عصاره گل چای کوهی ازسری محصولات بهداشتی سان سوسی           می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای خشک و حساس بوده که به صورت تیوپی و دارای حجم 40 میل می باشد

قیمت : 0 (تومان)

متعادل کننده پوست حساس از سری محصولات بهداشتی سان سوسی ساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 40 میل، به صورت تیوپی و حاوی عصاره زیتون است که مناسب برای پوستهای حساس،بسیارحساس و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم روز گیاهی غنی شده حاوی آب معدنی چشمه بادن بادن آلمان از لوازم بهداشتی برندسان سوسی،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارکاسه ای و حجم 50 میل،مناسب برای پوستهای حساس و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ازسری لوازم بهداشتی سان سوسی کرم شب گیاهی یوهانیس حاوی آب معدنی چشمه بادن بادن آلمان می باشد. این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت کاسه ای و دارای حجم 30 میل و مناسب برای پوستهای حساس و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ماسک ویتامینه و تسکین دهنده از سری محصولات بهداشتی برندسان سوسی  ساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 15 میل، به صورت ورقه ای و حاوی آب معدنی چشمه بادن –بادن آلمان که مناسب برای پوستهای حساس و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ازسری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر مرطوب کننده ملایم حاوی روغن جوجوبا و شی ساندرا می باشد. این محصول ساخت کشور آلمان، به صورت تیوپی و دارای حجم 40میل و مناسب برای پوست های نرمال،خشک و حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

سرم تسکین دهنده فوری حاوی عصاره روغن جوجوبا و شی ساندرا از لوازم بهداشتی دکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارشیشه ای و حجم 30میل،مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک روز همراه با عصاره ارگانیک اسطوخدوس، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای درمان پوستهای حساس بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل میباشد. 

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک شب حاوی  عصاره ارگانیک اسطوخدوس، از محصولات بهداشتی دکتر شیلر، ساخت کشور آلمان  است. این محصول به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای درمان پوستهای حساس می باشد.

کرم دور چشم و لب حاوی آب معدنی چشمه بادن بادن آلمان از سری محصولات بهداشتی  سان سوسی می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای حساس،بسیارحساس و خشک بوده که به صورت تیوپی و دارای حجم 15میل می باشد.

12مجموع 16 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()