مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا
برند :
تماس با ما
ارسال رایگان
کانال رخ زیبا
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف
ضد چروک سیب

آخریـــن مقــــالات

آخریـــن اخبـــار

ویترین
رهگیری مرسولات پستی

مراقبت از پوستهای حساس

پوست های حساس و ظریف  پوست هایی هستند که بیشتر از انواع دیگر پوست در برابر عوامل داخلی و خارجی مانند آلودگی هوا، استرس و... واکنش نشان می دهند.در نتیجه بیشتر دچار التهابات از قبیل سوزش، خارش و قرمزی می گردند.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 14 محصول
قیمت : 0 (تومان)

کرم روز گیاهی غنی شده حاوی آب معدنی چشمه بادن بادن آلمان از لوازم بهداشتی برندسان سوسی،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارکاسه ای و حجم 50 میل،مناسب برای پوستهای حساس و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم دور چشم و لب حاوی آب معدنی چشمه بادن بادن آلمان از سری محصولات بهداشتی  سان سوسی می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای حساس،بسیارحساس و خشک بوده که به صورت تیوپی و دارای حجم 15میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ازسری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر مرطوب کننده ملایم حاوی روغن جوجوبا و شی ساندرا می باشد. این محصول ساخت کشور آلمان، به صورت تیوپی و دارای حجم 40میل و مناسب برای پوست های نرمال،خشک و حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

سرم تسکین دهنده فوری حاوی عصاره روغن جوجوبا و شی ساندرا از لوازم بهداشتی دکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارشیشه ای و حجم 30میل،مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک روز همراه با عصاره ارگانیک اسطوخدوس، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای درمان پوستهای حساس بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل میباشد. 

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک شب حاوی  عصاره ارگانیک اسطوخدوس، از محصولات بهداشتی دکتر شیلر، ساخت کشور آلمان  است. این محصول به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای درمان پوستهای حساس می باشد.

1مجموع 14 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()