مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
برند سان سوسی
برند بیودرگا
برند دکتر شیلر
شوارتسکف
ویترین
رهگیری مرسولات پستی

دکتر شیلر

زیبایی طبیعی برای چهره ای جذاب

محصولات بهداشتی دکتر شیلر بر پايه تركيبات خالص گیاهیست. تضمين كيفيت محصولات مسئوليت ماست. تمامی محصولات درلابراتوارهاي تخصصی BCG توليد شده و داراي استاندارد GMP،EN ISO 22716:2007 و همچنين داراي گواهي ISO -9001: 2008 می باشند.تمامي محصولات ساخت کشور آلمان مي باشد.    

  ادامه مطلب

 

قیمت : 0 (تومان)

شیر پاک کن آبرسان همراه با عصاره انار از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای نرمال و خشک بوده که به صورت تیوپی و دارای حجم 125 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ژل شستشو شاداب کننده از سری محصولات بهداشتی برند دکتر شیلر ساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 125 میل، به صورت تیوپی و حاوی عصاره انار است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

 

قیمت : 0 (تومان)

لوسیون پاک کننده و شاداب کننده حاوی عصاره انار از لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارشیشه ای و حجم 150 میل،مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

مرطوب کننده و شاداب کننده روز همراه با عصاره انگور فرنگي سياه و روغن مارولا از سری محصولات بهداشتی برند دکترشیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای نرمال و خشک بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل می باشد

قیمت : 0 (تومان)

ازسری لوازم بهداشتی دکتر شیلر مرطوب کننده و شاداب کننده شب حاوی عصاره گرانبهاي انگور فرنگي سياه و روغن كمياب مارولا از آفريقا می باشد. این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت تیوپی و دارای حجم 40 میل و مناسب برای پوستهای نرمال و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم روز بازسازی کننده حاوی عصاره روغن گل خار از جنگلهاي شمال آفريقا و عصاره با ارزش دانه چيا از مكزيك از لوازم بهداشتی دکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای پوست های خیلی خشک و حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم شب بازسازی کننده از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر ساخت کشور آلمان می باشد.این کالا دارای حجم 50 میل،با محفظه کاسه ای و حاوی عصاره روغن گل خاردانه چيا ، مناسب برای پوست های خشک ، خیلی خشک و حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

ازسری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر مرطوب کننده ملایم حاوی روغن جوجوبا و شی ساندرا می باشد. این محصول ساخت کشور آلمان، به صورت تیوپی و دارای حجم 40میل و مناسب برای پوست های نرمال،خشک و حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

سرم تسکین دهنده فوری حاوی عصاره روغن جوجوبا و شی ساندرا از لوازم بهداشتی دکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارشیشه ای و حجم 30میل،مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و سفت کننده روز همراه با عصاره حاوی روغن آرگان ، روغن دانه آمارانت، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای انواع پوستها بوده که به صورت کاسه ای  و دارای حجم 50 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و سفت کننده شب از لوازم بهداشتی برند دکتر شیلرساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 50 میل، با محفظه کاسه ای و حاوی عصاره روغن آرگان ، روغن دانه آمارانت، است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

 

 

قیمت : 0 (تومان)

از سری  محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر کرم ضد چروک و سفت کننده دور چشم حاوی روغن آرگان ، روغن دانه آمارانت، می باشد. این محصول ساخت کشور آلمان، به صورت تیوپی و دارای حجم 15 میل و مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

سرم ضد چروک و سفت کننده حاوی عصاره روغن آرگان ، روغن دانه آمارانت، از لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارشیشه ای و حجم 30میل،مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

از سری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر کرم ضد چروک و استحکام بخش قوی روزحاوی عصاره انارارگانیک می باشد، این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای تمام پوست ها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و استحکام بخش قوی شب حاوی عصاره انار ارگانیک ، از محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارکاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک و استحکام بخش قوی دور چشم از لوازم بهداشتی برنددکتر شیلرساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 15 میل، با محفظه تیوپی و حاوی عصاره انار ارگانیک، است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

سرم ضد چروک و استحکام بخش قوی  همراه با عصاره انار ارگانیک ، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای تمام پوستها بوده که به صورت شیشه ای و دارای حجم 30 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و ضد لک روز همراه با گل رز وحشی ارگانیک، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای تمام پوستها بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و ضد لک شب از لوازم بهداشتی دکتر شیلرساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 50 میل، با محفظه کاسه ای و حاوی گل رز وحشی ارگانیک است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد لک و ضد چروک دور چشم حاوی عصاره گل رز وحشی ارگانیک،از محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارتیوپی و دارای حجم 15میل و مناسب برای انواع پوستها حتی پوست های حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

از سری لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر سرم ضد چروک و ضد لک حاوی عصاره گل رز وحشی ارگانیک،می باشد، این کالا ساخت کشور آلمان، به صورت شیشه ای و دارای حجم 30 میل و مناسب برای تمام پوست ها  می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

 بالم دست همراه با سنجد تلخ،از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای خشک و شکننده بوده که به صورت تیوپی و دارای حجم 75 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

بالم دست کالاندولا از لوازم بهداشتی برند دکتر شیلرساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 75میل،با محفظه تیوپی و حاوی عصاره گل همیشه بهار است که مناسب برای پوستهای زبر،ترک خورده و خشک می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم دست ضدچروک آرگان ،از محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارتیوپی و دارای حجم 75 میل و مناسب برای انواع پوستها می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

شاورژل همراه با عصاره انار از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای تمام پوست ها که به صورت تیوپی و دارای حجم 150 میل می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

لوسیون مرطوب کننده بدن از سری محصولات بهداشتی برنددکتر شیلر ساخت کشور آلمان می باشد.این محصول دارای حجم 150 میل، به صورت تیوپی و حاوی عصاره انار است که مناسب برای انواع پوستها می باشد.

 

قیمت : 0 (تومان)

روغن بدن آبرسان و مرطوب کننده حاوی عصاره انار از لوازم بهداشتی برنددکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول دارای ساختارشیشه ای و حجم 150 میل، مناسب برای پوست های نرمال و خشک  می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم روز بازسازی کننده حاوی عصاره روغن گل خار در جنگلهاي شمال آفريقا و عصاره با ارزش دانه چيا از مكزيك از محصولات بهداشتی دکتر شیلر،ساخت کشور آلمان است.این محصول به صورت تیوپی و دارای حجم 40 میل و مناسب برای پوست های خشک و حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک روز همراه با عصاره ارگانیک اسطوخدوس، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای درمان پوستهای حساس بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل میباشد. 

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضدچروک شب حاوی  عصاره ارگانیک اسطوخدوس، از محصولات بهداشتی دکتر شیلر، ساخت کشور آلمان  است. این محصول به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای درمان پوستهای حساس می باشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و استحکام بخش روز همراه با عصاره ارگانیک رزماری ، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای بالغ بالای 35 سال بوده که به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل میباشد.

قیمت : 0 (تومان)

کرم ضد چروک و استحکام بخش شب حاوی عصاره ارگانیک رزماری از محصولات بهداشتی دکتر شیلر ، ساخت کشور آلمان است. این محصول به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل و مناسب برای پوستهای بالغ بالای 35 سال میباشد.

قیمت : 0 (تومان)

مرطوب کننده 24 ساعته همراه با عصاره ارگانیک گل یاسمین، از سری محصولات بهداشتی دکتر شیلر می باشد.این محصول ساخت کشور آلمان و مناسب برای پوستهای خشک و دهیدراته میباشد. 

قیمت : 0 (تومان)

مرطوب کننده 24 ساعته حاوی عصاره آویشن ارگانیک از محصولات بهداشتی دکتر شیلر ، ساخت کشور آلمان است. این محصول به صورت کاسه ای و دارای حجم 50 میل مناسب برای پوستهای چرب می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()